Contact Us :
Email : matin_magnet91@yahoo.com
Mobile : ۰۹۱۳۹۱۰۷۱۳۲
Mobile : ۰۹۱۳۲۰۳۵۲۹۲
 • مگنت های مغناطیسی دائم معلق

  مگنت های مغناطیسی دائم معلق

   نحوه عملکرد : در بسياري از کارخانجات صنعتي و معادن ممکن است قطعات آهني نظير ناخن لودر و با پيچ هاي درشت و قطعات سوت ها و سرندها و ... به همراه مواد اوليه روي تسمه و يا فيدرها وارد خطوط کارخانه شده و به تجهيزات کارخانه خسارات جدي وارد نمايد. لذا با نصب جداسازي هاي مغناطيسي اين نوع قطعات آهني توسط آهنربا جذب ميگردد. و از بروز خسارت و توقف خط توليد جلوگيري مي نمايد. مزايا : قدرت جذب بسيار بالا، بي نياز از برق و باطري و صرفه جويي از مصرف انرژي، عمر دائم، ثابت بودن شدت ميدان مغناطيسي ، نصب راه اندازي و نگهداري آسان و ايمني بالا. کاربرد : جداسازي قطعات آهني از مواد اوليه و خلوص مواد . حفاظت تجهيزاتي نظير سنگ شکن ها (کوبيت و هيدروکن ، فکي و آسيابها ، پرس ها) مناسب کارخانجات، سيمان، گچ ، شن و ماسه، آجر و سفال، کاشي و سراميک، شيشه و سيليس، صنايع مس و آلومينيوم،…
 • مگنت های الکتریکی معلق اتوماتیک

  مگنت های الکتریکی معلق اتوماتیک

  اين دستگاه براي امنيت دستگاه از خسارت ناشي از توقف خط توليد و همچنين صدمات احتمالي به تجهيزات و ماشين آلات در اثر وجود قطعات آهني نظير ناخن لودر، ميلگرد ، قطعات جدا شده از ماشين آلات طراحي شده است. ضمناً سيستم خود تميزکن براي جداسازي مداوم قطعات و ذرات آهني در خطوطي که ميزان آلودگي آهن زياد و گسترده بوده، نظير خطوط بازيافت ماسه و زباله مناسب مي باشد. کاربرد : حفاظت تجهيزات نظير: خرد کن ها، آسياب ها، تسمه نقاله ها در مقابل قطعات آهني، جداسازي و قطعات آهني از مواد اوليه و خالص کردن مواد اوليه، مناسب کارخانجات سيمان ، گچ، آجر، آهک، شن و ماسه و بازيافت ماسه ريخته گري، سيليس، مواد اوليه شيشه و سراميک کليه معادن و کنسانتره هاي معدني، صنايع مس و آلومينيوم، سرب ورودي، قند و شکر، خوراک دام، کاغذ و چوب، کود آلي و صنايع پتروشيمي . مزايا : قدرت جذب بالا، قابليت نصب در فاصله زياد، از کف نوار نقاله…
 • مگنت های الکتریکی مستطیل و چهارگوش

  مگنت های الکتریکی مستطیل و چهارگوش

   اين نوع مگنت به صورت شاهين دار، دوتايي و يا چهارتايي براي حمل ورق هاي طولي و بلند و لوله اي صنعتي و شاخه اي، ميلگردهاي شاخه اي و بلند، پيلت، بلوم و اسلب بنر استفاده مي گردد. و مگنت مستطيل تنهايي و تکي براي جابه جايي ورق، پيلت و اسلب به طول کم استفاده مي گردد. در اين دستگاه علاوه بر قرص مگنت آن کابل جمع کن، تابلو شارژ، تابلو ترانس، تابلو مقاومت، تابلو تغذيه و جعبه باطري خانه براي حفاظت افراد و تجهيزات که مگنت از روي آنها عبور مي کند، طراحي شده است . کاربرد : صنايع فولاد، ذوب، بنادرکشتيراني، لودر، راه آهن، خودروسازي، صنايع ماشين سازي، لوله و پروفيل، صنايع نظامي و تراشکاري هاي صنعتي که مي خواهند به صورت اتوماتيک از قطعات آهني استفاده مي کنند . در اين مگنت هاي الکتريکي ، بسته به شرايط کار CDF کاري دستگاه حرارت قطعه اي که مگنت جابه جا مي کند، شرايط دمايي محيط و چگالي جريان…
 • مگنت های الکتریکی گرد در ابعاد مختلف

  مگنت های الکتریکی گرد در ابعاد مختلف

   اين دستگاه موثرترين وسيله براي جابه جايي انواع قراضه معمولي ، پرسي ، ورق ، شارژ کوره و ضايعات آهني و فولادي مي باشد . در اين مگنت ها بسته به نياز مشتري و بازديد از محل و فضاي کار و CDF کاري مگنت و ابعاد، اسلب ، ورق و يا حجم آهن آلاتي که قرار است جابه جا شود، طراحي و توليد مي گردد. در اين نوع مگنت بسته به شرايط جوي و دماي محيط و يا دماي قطعه اي که قرار است دستگاه جابه جا کند طراحي مي گردد که با سيم پيچ آلومينيوم AL يا سيم پيچ مس CU طراحي گردد . کاربرد : صنايع فولاد ، ذوب ، بنادر و کشتيراني ، لودر ، راه آهن ، خودروسازي ، لوله و پروفيل، صنايع ماشين سازي، صنايع نظامي و کليه کارخانجاتي که مي خواهند قطعه هاي خود را به صورت سريع و اتوماتيک جابه جا کنند.
نوشته شده در تاریخ شهریور ۵, ۱۳۹۳

 نحوه عملکرد :

در بسیاری از کارخانجات صنعتی و معادن ممکن است قطعات آهنی نظیر ناخن لودر و با پیچ های درشت و قطعات سوت ها و سرندها و … به همراه مواد اولیه روی تسمه و یا فیدرها وارد خطوط کارخانه شده و به تجهیزات کارخانه خسارات جدی وارد نماید. لذا با نصب جداسازی های مغناطیسی این نوع قطعات آهنی توسط آهنربا جذب میگردد. و از بروز خسارت و توقف خط تولید جلوگیری می نماید.

مزایا :

قدرت جذب بسیار بالا، بی نیاز از برق و باطری و صرفه جویی از مصرف انرژی، عمر دائم، ثابت بودن شدت میدان مغناطیسی ، نصب راه اندازی و نگهداری آسان و ایمنی بالا.

کاربرد :

جداسازی قطعات آهنی از مواد اولیه و خلوص مواد . حفاظت تجهیزاتی نظیر سنگ شکن ها (کوبیت و هیدروکن ، فکی و آسیابها ، پرس ها) مناسب کارخانجات، سیمان، گچ ، شن و ماسه، آجر و سفال، کاشی و سرامیک، شیشه و سیلیس، صنایع مس و آلومینیوم، ماسه، آهک، ریخته گری، سرب و روی ، قند و شکر، نئوپان، پتروشیمی، کودآلی، بازیافت و کلیه معادن .

نحوه نصب :

جداکننده های مغناطیسی: M-Ms توسط پیکسل بصورت معلق روی نوار نقاله قبل از دستگاه های خود ایمن بصورت عرضی و طولی نصب می گردد . عوامل اصلی در انتخاب مدل دستگاه: فاصله نصب دستگاه از کف نوار نقاله یا شوت، دانه بندی مواد عبوری اندازه قطعات اهنی مزاحم ، سرعت عبور مواد ، عرض نوار نقاله .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد