مگنت های الکتریکی معلق اتوماتیک

مگنت های الکتریکی معلق اتوماتیک

این دستگاه برای امنیت دستگاه از خسارت ناشی از توقف خط تولید و همچنین صدمات احتمالی به تجهیزات و ماشین آلات در اثر وجود قطعات آهنی نظیر ناخن لودر، میلگرد ، قطعات جدا شده از ماشین آلات طراحی شده است. ضمناً سیستم خود تمیزکن برای جداسازی مداوم قطعات و ذرات آهنی در خطوطی که میزان آلودگی آهن زیاد و گسترده بوده، نظیر خطوط بازیافت ماسه و زباله مناسب می باشد.

کاربرد :

حفاظت تجهیزات نظیر: خرد کن ها، آسیاب ها، تسمه نقاله ها در مقابل قطعات آهنی، جداسازی و قطعات آهنی از مواد اولیه و خالص کردن مواد اولیه، مناسب کارخانجات سیمان ، گچ، آجر، آهک، شن و ماسه و بازیافت ماسه ریخته گری، سیلیس، مواد اولیه شیشه و سرامیک کلیه معادن و کنسانتره های معدنی، صنایع مس و آلومینیوم، سرب ورودی، قند و شکر، خوراک دام، کاغذ و چوب، کود آلی و صنایع پتروشیمی .

مزایا :

قدرت جذب بالا، قابلیت نصب در فاصله زیاد، از کف نوار نقاله mm 600 بهره برداری و نگهداری آسان، بی نیاز از سیستم خنک کننده ، قابلیت عملکرد مداوم CDF100%

نحوه نصب :

مگنت های الکتریکال به آسانی توسط ۴ عدد دستگیره از چهار گوشواره مگنت می تواند در بالای تسمه نقاله و یا شدت به دو روش عرضی و طولی نصب گردد . پراکنده های مغناطیسی معمولاً در فاصله cm 10-7 از سطح بار عبور نصب می گردد. لذا برای انتخاب مگنت مناسب باید تاج بار مواد عبوری را در نظر گرفته و با اضافه نمودن cm10-7 به آن فاصله مگنت را نصب نمود.

 

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *