مگنت های الکتریکی مستطیل و چهارگوش

مگنت های الکتریکی مستطیل و چهارگوش

سلام و عرض ادب و احترام خدمت کاربران وبسایت تخصصی متین مغناطیس که تولید مگنت های مغناطیسی و همین طو مگنت های اهنربایی را داریم. امروز با شما هستیم با مطلبی جدید تحت عنوان مگنت های الکتریکی مستطیل و چهارگوش که امیدوارم از این مطلب خوشتون بیاد و استفاده بهینه ازش ببرید .

این نوع مگنت به صورت شاهین دار، دوتایی و یا چهارتایی برای حمل ورق های طولی و بلند و لوله ای صنعتی و شاخه ای، میلگردهای شاخه ای و بلند، پیلت، بلوم و اسلب بنر استفاده می گردد. و مگنت مستطیل تنهایی و تکی برای جابه جایی ورق، پیلت و اسلب به طول کم استفاده می گردد. در این دستگاه علاوه بر قرص مگنت آن کابل جمع کن، تابلو شارژ، تابلو ترانس، تابلو مقاومت، تابلو تغذیه و جعبه باطری خانه برای حفاظت افراد و تجهیزات که مگنت از روی آنها عبور می کند، طراحی شده است .

کاربرد :

صنایع فولاد، ذوب، بنادرکشتیرانی، لودر، راه آهن، خودروسازی، صنایع ماشین سازی، لوله و پروفیل، صنایع نظامی و تراشکاری های صنعتی که می خواهند به صورت اتوماتیک از قطعات آهنی استفاده می کنند . در این مگنت های الکتریکی ، بسته به شرایط کار CDF کاری دستگاه حرارت قطعه ای که مگنت جابه جا می کند، شرایط دمایی محیط و چگالی جریان مجاز نوع سیم پیچ انتخاب می گردد و دارای یکسال گارانتی از تاریخ نصب می باشد.

 

برچسب ها : ، ، ، ، ،

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *